• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Соловйов опублікував спів Бузової на сцені МХАТ: «Обережно – розчути не вийде»

Відnevo-admin

Чер 9, 2021

Володимир Соловйов у своєму Telegram-каналі опублікував аудіозапис, яка була зроблена під час репетиції за участю Ольги Бузової на сцені МХАТ.

Відзначимо, що вже само по собі ця подія стала приводом для палких дискусій в Мережі. Після публікації аудіозаписи градусів не знизився.

Російський телеведучий в своєму Telegram-каналі «SolovievLive» опублікував сам файл і короткий характерний коментар: «Ольга Бузова співає на репетиції у МХАТі. Обережно – “розчути” не вийде! ».

Більш барвисті повідомлення залишали коментатори. Хтось порівнював вокальні дані зірки з «пекельними звуками», хтось з «котячим виттям», також надійшла пропозиція використовувати запис як будильник.

Ольга Бузова
Фото: скріншот

За великим рахунком користувачі зійшлися на думці, що телеведуча не володіє необхідними вокальними даними, щоб брати участь в постановках такого рівня.

Як повідомляють російські ЗМІ з посиланням на перші коментарі художнього керівника МХАТ Едуарда Боякова, Бузова була спеціально запрошена з метою створення образу 80-х років.

Їй довірили вокальну партію в заголовній частині вистави, який буде поставлений з елементами мюзиклу.

У театральному співтоваристві вже назвали вихід співачки на сцену театру ударом по репутації.

Більш того, інформагентства з посиланням на сайт держзакупівель пишуть, що гонорар зірки за 6 репетицій і 2 виходи складе майже 500 тисяч російських рублів, в той час як ставка артиста театру становить 50-70 тис. Рублів.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *