• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Складено ТОП-5 найбільш страхітливих технологій найближчого десятиліття

Відnevo-admin

Лип 14, 2021

Стало відомо, які технологічні новинки лякають людство найбільше.

Примітно, що в ТОП-5 потрапили розробки не з розряду наукової фантастики, а реальні технології, які будуть втілені в життя в самому найближчому майбутньому, тобто в найближче десятиліття.

На даний момент страхітливі розробки проходять тестові випробування.

калькулятор смерті

Новинка дозволяє з високою часткою ймовірності (знову ж таки: за словами розробників) визначити час відходу з життя літнього пацієнта.

Страх
Фото: Pixabay

В основу розрахунку беруться результати медичних аналізів, а також відомості про вроджених і набутих хронічних захворюваннях.

управління настроєм

Про цю розробку до недавнього часу було мало що відомо. Новинка зчитує певні показники організму користувача і, виявивши підвищений рівень стресу, подає сигнал. В результаті мозок отримує деяке задоволення. Розробники обіцяють взяти під контроль стрес, пригнічений стан і навіть нервозність.

Прилад для росту волосся

Новинка, що нагадує велосипедний шолом з допомогою лазерного випромінювання спрямованого на волосяні цибулини стимулює ріст волосся. Разом з цим від ризику випадання будуть захищені решту волосся користувача. Ефект можна побачити через кілька тижнів.

мотиваційний браслет

На перший погляд пристрій нагадує звичайний фітнес-трекера. Однак ця розробка не просто зчитує показники організму, але при нагоді стимулює власника електричним розрядом.

Новинка призначена для тих, хто вирішив розлучитися зі шкідливими звичками.

Смарт-ремінь

Схоже за призначенням пристрій, тільки призначене для контролю вживання їжі. Виявивши перевищення норми з’їденої їжі, новинка почне просто здавлювати живіт господаря.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *