Шоу-бізнес

Скільки заробляють зірки на одкровеннях в телешоу? Визнання Малахова і Кудрявцевої

Стало відомо, скільки отримують зірки російського шоу-бізнесу за свої одкровення в телешоу.

Глядачі давно здогадалися, що будь-яке визнання знаменитості залишає таємничий фінансовий слід. Розміри гонорарів вперше вирішили озвучити ведучі Андрій Малахов і Лера Кудрявцева.

Тема обговорювалася під час бесіди в Clubhouse, в ході якої публіка дізналася вартість скандальних ефірів з зірками.

Найдорожчий телескандал

Андрій Малахов заявив, що до кризи пандемії коронавируса деякі артисти за одне інтерв’ю могли отримати до 2 мільйонів рублів. Саме стільки коштував розповіді Еммануїла Віторгана про новонародженої, і розповідь дочки Марії Шукшиній про проблеми в сім’ї актриси.

Андрій Малахов Лера Кудрявцева
Фото: скріншот

Зрозуміло, що розмір гонорару визначає не тільки резонанс теми, а й статус оповідача. Тепер на ставку вплинула пандемія і артистам колишніх сум за їх одкровення телебачення платити не стане.

Конкурентна боротьба

Як і в будь-якій сфері товарно-грошових відносин, в індустрії шоу-бізнесу йде своя конкурентна боротьба. Після отримання згоди на участь в ефірі, зірки часом йдуть до конкурентів, які готові заплатити артисту більше, як це було з інтерв’ю з Іриною Муравйової.

Тому з артистами укладають «ексклюзивну угоду», яке передбачає заборону на одкровення в ефірі інших каналів на певний період часу. Такий папір підписувала Віталіна Цимбалюк-Романовська.

У свою чергу Лера Кудрявцева заявила, що якщо гість студії порушив пункт договору, пішов до конкурентів або розповів про ексклюзивне матеріалі, на нього подають до суду.

Тариф на скандал

Як повідомляють російські ЗМІ, за інтерв’ю після смерті артиста поміченого в скандалі передбачений гонорар в 200-500 тисяч рублів.

100-150 тисяч отримують зірки 90-х років, а учасники історій, як наприклад ДТП з Михайлом Єфремовим, можуть розраховувати на 50-100 тисяч рублів.

І зовсім вже скромні 20-50 тисяч отримують такі співрозмовники, як Дана Борисова або Евеліна Бледанс.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button