• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Скільки разів Меган Маркл збрехала в інтерв’ю Опрі Уїнфрі – названо точне число

Відnevo-admin

Кві 9, 2021

Про те, що Меган Маркл в інтерв’ю з американською телеведучою Опрою Вінфрі була не зовсім щира, експерти та глядачі заявили практично відразу.

Далі за всіх в цьому відношенні просунувся британський телеведучий Пірс Морган. Журналіст порахував точну кількість невідповідностей в ефірі.

Британець заявив, що Меган Маркл публічно збрехала 17 разів.

Зауважимо, що Пірс Морган по праву вважається головним критиком дружини принца Гаррі.

Меган Маркл
Фото: скріншот

Про те, що герцогиня Сассекському була чесна в присутності свого чоловіка і американської телеведучої Опри Уїнфрі, провідний заявив в інтерв’ю каналу Fox Nation.

Морган заявив, що не вірить жодному слову Меган з відомого інтерв’ю і що він нарахував 17 висловлювань герцогині, які не відповідають дійсності.

Зокрема, дружина принца Гаррі або перебільшувала або спотворювала факти, що мали місце бути, або говорила про те, що довести неможливо.

Все це було лише наклепом на адресу королівської сім’ї і моєї країни – Великобританії, – заявив Морган в інтерв’ю телеканалу.

Так, Морган запевняє, що актриса збрехала, коли говорила про те, що королівська сім’я позбавила принца Гаррі фінансування до відмови від королівських обов’язків, про обмеження можливості Меган бачитися з друзями, про расизм в сім’ї, відсутність охорони та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *