Спорт

Скандал в КХЛ. У ФХБ прокоментували суддівство в матчі плей-офф за участю мінського «Динамо»

У суботу хокеїсти мінського «Динамо» у себе вдома в третьому матчі першого раунду плей-офф воювали з пітерським СКА.

У попередніх двох поєдинках білоруси програли. Поступилися і на цей раз. Але останнім протистояння видався скандальним – у «зубрів», їх головкому, а також у представників Федерації хокею Білорусі з’явилися питання до суддів.

Що сталося

В ефірі телеканалу «Білорусь 1» і зовсім заявили, що саме судді «зламали гру». До слова, в основний час переможці не були виявлені, а в овертаймі відзначилися гості.

На думку авторів сюжету, навіть найменше порушення з боку мінчан каралося штрафом, а фоли з боку хокеїстів СКА залишалися непоміченими.

хокей

Попри це «зубри» змогли двічі відігратися – після третього періоду рахунок був 3: 3.

А ось далі пішла найскандальніший ігровий відрізок. Справа в тому, що в кінці овертайму судді видалили двох «біло-блакитних» – команда грала втрьох проти п’ятірки гостей.

В такому форматі СКА закинув шайбу і здобув перемогу – 4: 3. Рахунок в серії – 3: 0 на користь пітерців. Це означає, мінчани далі потрібно тільки перемагати. Як мінімум тричі, а будь-яка поразка відправляє білорусів за межі турніру.