• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Схуднути і померти? Складено список найнебезпечніших дієт для дівчат

Відnevo-admin

Тра 17, 2021

Кожна людина прагне бути ідеальним. На шляху до досконалості багато втрачають здорове мислення і починають жити стандартами.

Одним з головних є стереотип про те, що красиве тіло – худе тіло. Через це дівчата готові піти на все, щоб мати гарну фігуру.

І більшість вдаються до допомоги дієт. Але потрібно усвідомлювати, наскільки трагічно це може виявитися для організму.

Список найнебезпечніших дієт.

дієта Людина
Фото: Pixabay

1. Солодка дієта.

Суть роботи цієї дієти базується на прийомі солодкого. Начебто приємний процес, але несе в собі велику небезпеку. За методом людина повинна з’їдати в день до ста грамів будь-якого шоколаду і запивати міцною кавою без цукру.
У чому ж небезпека? Справа в тому, що рівень глюкози в шлунку і крові різко скаче, згодом виникають розлади травлення, часті головні болі і повний занепад сил. Ця дієта має згубний вплив на жінок. Так, вона допоможе скинути кілька кілограмів, але так само негативно вплине на менструацію, лібідо і самопочуття.

2. Білкова дієта.

Суть її полягає в зменшенні вуглеводів в раціоні. Залишають тільки білкову їжу: яйця, рибу, м’ясо. Вага йде, але слідом цього приходять проблеми зі здоров’ям.

Організм намагається переробити білки на вуглеводи, так як вони необхідні для нього. З’являються порушення обміну речовин, головні болі, втому, а в гіршому випадку безпліддя.

3. Монодієта.

Прикладами є: яблучна, гречана, на кефірі та багато інших дієти. Основою в них є один продукт, який становить весь раціон худне. Протягом двох тижнів необхідно приймати тільки один продукт, допускається пиття води і чаю.

Організм худне, але при цьому втрачає величезну кількість корисних речовин. Монодиета призводить до накопичення певних речовин в організмі, це сприяє розвитку гастриту і виразки, анемії і слабкого імунітету. Після закінчення дієти вага повертається ще більше.

авокадо

4. Тайські таблетки.

Дуже небезпечна дієта, що базується на прийомі заборонених пігулок. У їх складі можуть перебувати препарати амфетаміни, психотропні речовини і змішані сечогінні і слабящее речовини. Або яйця паразитів, які можуть перетворюватися в глистів і отруювати організм.

5. Питна дієта.

Вона базується на вживанні їжі тільки в рідкому вигляді: супи-пюре, соки, вода. Але людина не може нормально сприймати тільки рідина, без твердих продуктів. Це призводить до порушень травлення, погіршення обміну речовин і створює ризик набрати ще більшої ваги.

6. Гормональна дієта.

Існує багато теорій про гормон плаценти і гормон росту. Але їх здатність прискорювати метаболізм не доведена. А ось побічні реакції цілком реальні: зростання тканин, розвиток пухлин і багато іншого. Тому застосування гормонів дуже небезпечно.

Їжа – це основа нашого здорового тіла. Тому не можна нехтувати правильним харчуванням. Якщо ж проблема зайвої ваги дійсно є, то раціональним рішенням буде проконсультуватися з дієтологом щодо її вирішення. Так як далеко не всі дієти небезпечні для життя, фахівець обов’язково зможе підібрати безпечний варіант для кожного індивідуального випадку.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *