• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Шевченко: У Лукашенко все продумано і стабільно, його рейтинг в Україні буде зростати

Відnevo-admin

Сер 15, 2021

Євген Шевченко, якого після зустрічі з Олександром Лукашенком виключили з фракції партії Зеленського в Раді, в ефірі українського каналу «Україна 24» прокоментував висловлювання білоруського лідера про Україну.

На думку Шевченка, меседж Лукашенко про те, що «він нібито може зайти в Україну» означає лише те, що Лукашенко вже в Україні.

Шевченко заявив, що «Олександр Григорович уже перейшов кордон України – він вже тут, тому що про нього багато тут говорять».

Екс-нардеп фракції «Слуга народу» заявив, що Лукашенко скоро обжене за популярністю Зеленського.

Шевченко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Ще рік тому про Лукашенко мало хто говорив, зараз про нього все тільки і говорять, в цьому винні недалекоглядні політики України, – заявив Шевченко в ефірі «Україна 24», про що повідомив телеграм-канал «Пул першого». – Україна чинить нерозумно, вводячи обмеження та санкції проти білоруського торгового партнера.

Шевченко зауважив, що українці стали більше цікавитися тим, що відбувається в Білорусі, а там все спокійно, усміхнені люди, стабільність, робота і немає війни.

У Лукашенко все продумано, прагматично і стабільно, в Україні незабаром його рейтинг буде ще більше зростати, – пояснив він.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *