• Ср. Чер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Сестра Ольги Бузової поскаржилася на цькування після її госпіталізації

Відnevo-admin

Тра 7, 2021

Третій день в пресі активно обговорюються проблеми зі здоров’ям популярної 35-річної співачки і телеведучої Ольги Бузової.

Відомо, що артистка була екстрено госпіталізована і їй провели термінову операцію під наркозом. Нещодавно вона вийшла на зв’язок і повідомила, що вона під контролем медиків.

Незважаючи на те, що Ольга була в лікарні, а про її стан нічого не було відома, рідна сестра Анна продовжувала публікувати Сторіс з хорошим настроєм. За це фоловерів звинуватили її в байдужості і почали цькувати в соцмережах.

Хейтер побажали Ганні повторний інсульт через її байдужості до родички. Однак передплатники порадили Ганні не звертати уваги на нападки недоброзичливців. Однак дівчина зізналася, що їй пишуть жахливі речі. Наприклад, бажають повторно пережити інсульт.

Анна Бузова
Фото: Instagram

Відзначимо, що сестра телезірки кілька місяців тому зіткнулася з цією недугою, але дівчину вчасно доставили до лікарні, тому вона змогла швидко відновитися.

Додамо, що сама Бузова тільки через два дні вийшла на зв’язок з передплатниками. Вона повільним і затинається голосом пояснила, що відходила від наркозу. Ольга поскаржилася на втому і постаралася заспокоїти фанатів, однак артистка не стала розкривати причини госпіталізації.

Відомо, що вночі у неї піднялася температура, але в цілому все добре – артистка знаходиться під контролем фахівців.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *