• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Сергій Безруков зізнався, до чого його довели борги по іпотеці

Відnevo-admin

Бер 15, 2021

Народний артист Росії, театральний режисер і сценарист Сергій Безруков виявився в непростому положенні.

Кілька років тому він вирішив придбати квартиру в Москві і тепер ще не менше 10 років змушений виплачувати іпотеку. Криза, викликаний пандемією, змусив артиста посилено працювати.

Незважаючи на стан здоров’я, Сергій Безруков змушений працювати, що називається, не покладаючи рук, щоб забезпечити сім’ю.

Актор ніколи не був прихильником реклами, але обставини складаються так, що доводиться розглядати будь-які пропозиції.

Сергій Безруков
Фото: скріншот

В результаті Безруков змушений був знятися в рекламному ролику. Виручені кошти пішли на оплату іпотеки.

За словами актора, складнощів він не боїться і готовий до скромного життя. Безруков нагадує, що він народився в СРСР, а тому випробував і пам’ятає багато.

І одну гречку є, і макарони. Тобто нас не залякати! Ми і за талонами ходили, знаємо, що це таке, – розповів народний артист в ефірі програми «Ти не повіриш!».

У той же час російські ЗМІ пишуть, що у Сергія Безрукова є будинок в Підмосков’ї, де він займається вирощуванням овочів.

Про стан його здоров’я журналістам розповів актор Дмитро Дюжев. За його словами, Безруков якось пережив серцевий напад на сцені.

Сергій може померти на очах у глядача, у нього навіть був серцевий напад на сцені, тому що він весь у цьому і на менше не погоджується, – цитує слова Дюжева KP.RU.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *