• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Сергій Безруков оцінив гру Ольги Бузової в театрі

Відnevo-admin

Чер 11, 2021

Відомий російський актор Сергій Безруков розкритикував спектакль МХАТу зі співачкою Бузової.

Безруков розкритикував постановку «Чудесний грузин» за участю телезірки. Думкою він поділився під час заходу «Фабрика Станіславського». Відеоролик зі своїм виступом він розмістив в мікроблозі.

«Добре, що Костянтин Сергійович до цього не дожив. Хоча його присутність з нами завжди », – зазначив Сергій Безруков в своїй промові.

Знаменитий артист не став називати імен, однак присутні на фестивалі зрозуміли, про що і про кого говорить зірка серіалу «Бригада».

Ольга Бузова
Фото: скріншот

Чоловік припустив, що покійний діяч мистецтва сприймає те, що відбувається на сцені з почуттям відчаю.

Також варто відзначити, що Безруков подякував усім присутнім за те, що вони відвідали захід, який присвячено Станіславському, а не пішли в цей день на спектакль МХАТу.

Нагадаємо, що Ольга Бузова отримала роль в театрі. Багато представників шоу-бізнесу з недовірою поставилися до рішення керівництва, а також засумнівалися в акторських здібностях телеведучої.

Російський державний і громадський діяч Олексій Пушков також розкритикував в своєму мікроблозі участь Ольги в постановці. Він негативно висловився про вокальних даних 35-річної зірки скандального реаліті-шоу «Дом-2».

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *