• Сб. Жов 16th, 2021

Сенсація в Лізі чемпіонів УЄФА: «Реал Мадрид» програв клубу з Молдови

Вер 29, 2021

Несподівано завершився матч другого туру групового етапу нинішнього розіграшу футбольної Ліги чемпіонів.

Мадридський «Реал» сенсаційно поступився команді «Шериф» з Молдови з рахунком 1: 2, повідомляють інтернет-джерела.

Тепер молдавський клуб є лідером групи D, обійшовши не тільки іспанську команду, але і міланський «Інтер», а також донецький «Шахтар».

Якщо враховувати і матчі попередніх раундів, то «Шериф» здобув уже восьму перемогу в Лізі чемпіонів 2021/22.

футболісти

хід матчу

Перший гол був забитий на 25-й хвилині. Відзначився півзахисник молдавського клубу Джасурбек Яхшібоев. Варто відзначити, що ще недавно він грав за білоруські клуби «Енергетик-БГУ» і «Шахтар Солігорськ».

Футболістам «Реала» так і не вдалося зрівняти рахунок в першому таймі. На перерву «Шериф» пішов, виграючи 1: 0.

Через 20 хвилин після початку другого тайму гравці іспанського королівського клубу все ж забили гол у відповідь, але лише з пенальті. Відзначився нападник Карім Бензема.

Однак після цього «вершкові» більше не зуміли реалізувати жодного моменту.

Справа йшла до нічиєї, яку вже можна було б назвати пристойним для «Шерифа» результатом.

Але клуб з Молдови вирвав перемогу в самій кінцівці матчу. Автором переможного голу, забитого на 90-й хвилині, став Себастьян Тілль.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон