• Чт. Вер 23rd, 2021

Сенсація на Євро-2020. Збірна Франції вилетіла з турніру

Чер 29, 2021

Збірна Франції, яка є чинним чемпіоном світу з футболу, сенсаційно програла в 1/8 фіналу європейської континентальної першості.

Кривдником французів стала команда Швейцарії.

Основний час завершився внічию – 3: 3. Швейцарці виявилися сильнішими в серії пенальті – 5: 4.

Варто відзначити, що збірна Швейцарії виграла у Франції вперше за 29 років, повідомляють інтернет-джерела.

футбол

хід матчу

Рахунок був відкритий на 15-й хвилині поєдинку. Відзначився форвард збірної Швейцарії Харіс Сеферович.

У другому таймі ситуацію різко змінив дубль французького нападника Каріма Бензема. Гравець забила голи на 57-й і 59-й хвилинах.

На 75-й хвилині зустрічі французи зробили свою перевагу більш впевненим. Автором результативної дії став півзахисник Поль Погба.

Команда Франції вигравала з рахунком 3: 1. Однак швейцарці не здалися. В останні 15 хвилин зустрічі вони забили два голи, які дозволили перевести гру в додатковий час.

Відзначилися нападники Харіс Сеферович (81-я хвилина) і Маріо Гаврановіч (90-я хвилина).

В овертаймі забитих голів не було. Результат поєдинку було вирішено в серії пенальті. Єдиним гравцем, що не реалізували 11-метровий удар, виявився форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе.

Таким чином, швейцарці здобули перемогу з рахунком 3: 3 (5: 4 в серії пенальті).

Турнірне становище

Сьогодні, 29 липня, відбудуться заключні матчі 1/8 фіналу Євро-2020. Англія зіграє з Німеччиною, а Україна битиметься зі Швецією.

Чвертьфінали пройдуть 2 і 3 липня. Швейцарія зіграє з Іспанією, Бельгія – з Італією, Чехія – з Данією. Також відбудеться гра між переможцями двох, що залишилися зустрічей 1/8 фіналу.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон