Політика

Румаса висунули до наглядової ради Россельхозбанка

Колишній керівник уряду Білорусі Сергій Румас висунутий до наглядової ради Россельхозбанка, що є найбільшим кредитором російського аграрного сектора.

Про це йдеться в розпорядженні уряду Росії, яке затверджує список кандидатів до наглядової ради фінансово-кредитної установи.

Документ за підписом прем’єр-міністра Михайла Мішустіна опубліковано на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії.

Відповідно до даного списку, склад наглядової ради Россельхозбанка оновився наполовину.

Румас
Фото: уряд Білорусі

Так, в новий склад не увійшли колишній заступник голови російського уряду Аркадій Дворкович, екс-глава Мінвостокразвітія Олександр Галушка, радник керівника банку Олег Богомолов та заступник міністра економічного розвитку Оксана Тарасенко.

Замість них до наглядової ради висунуті Сергій Румас (вказаний як голови наглядової ради Мінського тракторного заводу), заступник голови Мінфіну РФ Ірина Окладникова.

Також серед нових персон – глава секретаріату віце-прем’єра Надія Самойлова і генеральний директор “Об’єднаної зернової компанії» Дмитро Сергєєв.

Решта чотири кандидати входять в діючий склад наглядової ради Россельхозбанка: міністр сільського господарства РФ Дмитро Патрушев, колишній керівник «Норнікеля» Володимир Стржалковскій.

Крім того, до складу входять перший заступник міністра економічного розвитку Андрій Іванов і керівник Россельхозбанка Борис Листів.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button