• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Розвіяний міф про шкоду картоплі

Відnevo-admin

Бер 20, 2021

Картопля виявився не таким шкідливим для фігури, як прийнято вважати.

Про це повідомила дієтолог Марія Шубіна в розмові з телеканалом «Зірка». Користуючись нагодою, вона зазначила, що страх вживати в їжу цей коренеплід багато в чому перебільшений.

Доходить до того, що люди, які бояться за свою здоров’я і фігуру, зовсім прибирають його зі свого раціону. Однак варто пам’ятати про те, що сам картопля не є калорійним.

Калорії з’являються після додавання масла під час смаження або іншого способу приготування цієї страви. При цьому він має високий глікемічний індекс, і є його багато не варто, інакше можуть початися проблеми з серцем і судинами. До того ж, картопля досить швидко здатний підняти рівень цукру в крові, що варто враховувати тим, хто збирається здавати аналізи.

картопля
Фото: © Белновості

Незважаючи на мінуси, повністю відмовлятися від даного продукту не варто. У тому випадку, якщо шкірка не зчищати і до картоплі додати овочевий салат, можна отримати клітковину. Подрібнений картопля засвоюється швидше, тому рекомендується зберегти його цілісність.

Важливо не розварювати його. Не варто також вживати картоплю в гарячому вигляді.

Якщо глікемічний індекс потрібно знизити, то просто вибирайте молоду картоплю. Іноді можна дозволяти собі чіпси. Однак варто віддавати перевагу менш жирним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *