• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Розроблено новий спосіб лікування хворих на ВІЛ

Відnevo-admin

Лип 20, 2021

Російські вчені розробили новий метод лікування людей, що живуть з ВІЛ. Повідомляється, що представлена ​​методика відрізняється високою ефективністю.

Його автори співробітники Національного медичного дослідницького центру фтизиопульмонологии і інфекційних захворювань МОЗ РФ.

На сьогоднішній день спосіб запатентований і передбачає нову схему стартового лікування.

Відомо, що повністю вилікуватися від ВІЛ неможливо. Однак сучасна медицина серйозно просунулася вперед. На даний момент пацієнти змушені довічно приймати терапію, щоб виключити ризик розвитку небажаних наслідків.

вчений
Фото: Pixabay

У 90% схем лікування входить препарат тенофовір, який має довгострокову токсичність по відношенню до впливу на нирки та кістки. Новий метод лікування полягає в тому, що на старті застосовується потрійна схема, що включає тенофовір, а через шість місяців після досягнення первинної ефективності лікування пацієнти переводяться на подвійну схему: долутегравір і емтрицитабін – повідомляє МІА «Росія сьогодні»З посиланням на дослідний центр.

Уже через шість місяців формується власний імунну відповідь і подвійний терапії стає досить, для того щоб повністю придушити ВІЛ.

Обидва компоненти взаємно підсилюють дію один одного, а безпосередня і відстрочена токсичність відсутня.

При цьому автори заявляють про довгострокову ефективності і переносимості курсу.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *