• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Розкрито нові корисні властивості бананів

Відnevo-admin

Кві 5, 2021

Експерти по здоровому харчуванню розповіли про нові корисні властивості бананів. Дієтологи рекомендують вживати банани як смачний і насичений сніданок.

При цьому плоди допомагають підтримати організм, вони знижують тиск, роблять щасливішим і покращують діяльність серцево-судинної системи.

Результати дослідження експертів опублікувало видання Freundin.

Проти високого кров’яного тиску

Дієтологи з’ясували, що якщо регулярно вживати в їжу до 3 бананів в день, то можна привести в норму кров’яний тиск. Цьому сприяє калій, який регулює рівень натрію в організмі.

банани
Фото: Pixabay

Поліпшують діяльність серцево-судинної системи

Доведено, що банани містять баласти і водорозчинні волокна, які покращують роботу серця.

роблять щасливішим

Всього один банан містить до 27 мг магнію. Відомо, що від нього залежить гарний настрій, а дефіцит викликає тривожність, депресію і дратівливість.

Мають спазмолітичну дію

Банани допомагають уникнути періодичних судом, а також легко засвоюються. Крім того, вони допомагають заповнити втрату мінералів, що виникає після перенесених кишкових захворювань.

Покращують спортивні результати

Банани рекомендовані до вживання спортсменам до або після тренувань. Вони забезпечують м’язи антиоксидантами. Крім того, вживання бананів кожні 15 хвилин під час тренувань можна порівняти з вживанням спортивного коктейлю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *