• Нд. Сер 1st, 2021

Розгромом завершився перший матч футбольного Євро-2020

Чер 12, 2021

У першому матчі перенесеного чемпіонату Європи з футболу 2020 року в Римі зустрілися збірні Італії та Туреччини.

Відразу було встановлено два досягнення: вперше в історії футбольних ЄВРО першим забитим м’ячем став автогол і вперше в стартових матчах даних турнірів італійці забили настільки багато.

Підопічні Роберто Манчіні не залишили від суперника каменя на камені – 3: 0. Могли, ймовірно, ще забити, якби хотіли.

А ось турки розчарували. З огляду на їх склад, очікувалося від гри цієї команди більшого.

футбол

Що стосується забитих м’ячів, то перший оформив саме турецький футболіст – власні ворота вразив Меріх Демірал. Сталося це на 53-й хвилині.

Далі забивали тільки італійці і тільки в чужі ворота: 66-я хвилина – Чіро Іммобіле, 79-я хвилина – Лоренцо Інсіньє.

Вище ми говорили про два досягнення. Це справедливо по відношенню до виключно ігрових моментів, але було ще одне – технологічне.

Справа в тому, що в минулому матчі вперше в історії чемпіонатів Європи задіяли систему VAR.

Зокрема, відеосистему використовували для визначення потенційної гри рукою у штрафному збірної Туреччини в кінці першого тайму. VAR показала (по крайней мере, так вирішили арбітри), що порушення не було.

Сьогодні, 12 червня, між собою зіграють суперники збірних Італії та Туреччини по групі А – Уельс зі Швейцарією. Протистояння відбудеться в Баку.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик