• Сб. Чер 19th, 2021

Росія проти Канади: завершився фінал юніорського ЧС з хокею

Тра 7, 2021

В ніч з 6 на 7 травня відбулася фінальна гра юніорського чемпіонату світу з хокею.

У головному поєдинку турніру билися збірні Росії та Канади.

Матч пройшов в американському місті Фріско, повідомляють інтернет-джерела.

Перемогу святкували канадські хокеїсти. Вони обіграли однолітків з Росії з рахунком 5: 3.

хокей

хід матчу

Рахунок був відкритий на 6-й хвилині першого періоду. Ворота збірної Канади роздрукував росіянин Матвій Мічков.

Канадці зрівняли рахунок на 16-й хвилині. Гол забив Коннор Бедард.

На 19-й хвилині поєдинку збірна Росії знову вийшла вперед. Шайбу закинув Дмитро Бучельніков.

Пізніше канадці забили три голи поспіль. Авторами результативних дій стали Шейн Райт, Бреннан Отман і Логан Стенковен.

Росіяни відіграли одну шайбу на 50-й хвилині зустрічі. Відзначився Володимир Грудінін.

Однак за 40 секунд до фінальної сирени канадці зняли питання про переможця матчу. Дубль оформив Шейн Райт. Підсумковий рахунок – 5: 3.

Підсумкове становище команд

Чемпіонами світу в турнірі серед хокеїстів до 18 років стала збірна Канади.

«Срібло» виборола Росія, а «бронзу» – Швеція.

Фінські юніори зайняли четверте місце, а американські – п’яте.

Збірна Білорусі опинилася на шостому місці. Нагадаємо, в чвертьфіналі білоруські хокеїсти поступилися росіянам з рахунком 2: 5.

Далі в турнірній таблиці йдуть збірні Чехії, Швейцарії, Латвії та Німеччини.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон