• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Росія поки не планує відкривати наземний кордон з Білоруссю

Відnevo-admin

Чер 11, 2021

В кінці травня Олександр Лукашенко закликав країни ЄАЕС активніше відкривати кордони після пандемії коронавируса.

Білоруський лідер відзначав, що країни, незважаючи на всі розмови про вакцинацію і вакцинах, не поспішають відкривати свої кордони, які до сих пір залишаються закритими.

Лукашенко зазначав, що вже прийшов час урядам узгодити конкретні алгоритми спільних дій по відновленню вільного пересування громадян на просторі Союзу, враховуючи заходи для обмеження нових спалахів COVID-19.

Посол Росії в Білорусі Євген Лук’янов 10 червня повідомив журналістам, що постанову, що регламентує перетин кордону, поки скасовувати в РФ не будуть.

кордон
Фото: Держприкордонкомітет

Росія поки не буде відкривати наземний кордон з Білоруссю для вільного пересування, – пояснив російський дипломат Лук’янов, пише ТАСС. – Тут головний начальник пані Анна Попова, наш головний санітарний лікар.

Лук’янов зауважив, що питання відкриття кордонів буде вирішуватися в міру зміни епідситуації, яка буде складатися в РФ і Білорусі.

Дипломат звернув увагу, що країни вже почали робити певні кроки в цьому напрямку: поступово відкриваються кордони, збільшується кількість ж / д рейсів, відновлюється авіасполучення.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *