• Вт. Чер 15th, 2021

Росія обіграла Чехію на старті ЧС з хокею в Латвії

Тра 21, 2021

21 травня на старті чемпіонату світу з хокею в Латвії збірна Росії обіграла збірну Чехії з рахунком 4: 3 (1: 1, 1: 1, 2: 1).

На 5-й хвилині росіяни відкрили рахунок, реалізувавши більшість. Першу шайбу закинув Антон Бурдасов Антон Вікторович.

Вже через 5 хвилин чехи відігралися, ворота Олександра Самсонова вразив Якуб Флек.

До перерви голів більше не було. Всього за перший період росіяни зробили 9 кидків по воротах суперників, чехи – 5.

хокей

У другому періоді суперники ще раз обмінялися взяттями воріт.

Першими знову закинули росіяни, будучи в меншості. Автором голу став Артем Швець-Роговий. Менш ніж через 2 хвилини чехи зрівняли рахунок, закинув Якуб Врана.

У третьому періоді росіяни знову вирвалися вперед, на 46-й хвилині закинув Олександр Барабанов.

Чехи довго не могли відігратися, але менш ніж за 3 хвилини до кінця основного часу Домінік Кубалік зрівняв рахунок.

Здавалося, що гра перейде в овертайм, але чехи допустили помилку в обороні, і Михайло Григоренко закинув переможну шайбу.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич