• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Росія обіцяє білорусам і українцям громадянство. І статус «співвітчизника»

Відnevo-admin

Чер 11, 2021

У Росії хочуть прийняти закон, що дозволяє білорусам і українцям отримати громадянство РФ без відмови від власного.

Більш того. У разі реалізації проекту російськими підданими можуть стати навіть ті, хто не має раніше проживали в Росії предків.

Про це інформує МІА «Росія сьогодні» з посиланням на одного з авторів законопроекту про репатріацію – першого заступника голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків зі співвітчизниками Костянтина Затуліна.

Він заявив, що проект закону про повернення співвітчизників до Росії повинні внести на розгляд Держдуми в п’ятницю, 11 червня.

Кремль
Фото: © Белновості

Співвітчизниками пропонується вважати людей, які самі або чиї батьки на утриманні (предки) проживали на території сучасної Росії, а також це українці і білоруси, які самі або їхні предки могли не жити на території Росії, – пояснив Затулін.

І додав: якщо білоруси і українці захочуть ідентифікувати себе як «російські співвітчизники», Москва не повинна «їх не визнавати».

Представник Держдуми підкреслив: в законопроекті передбачено, що претендують на громадянство РФ білоруси і українці зможуть скористатися спрощеною процедурою.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *