• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Росія готова в найкоротші терміни розглянути питання поставки Білорусі С-400

Відnevo-admin

Чер 25, 2021

Білорусь і Росія продовжують зміцнювати взаємодію з основними напрямками військового і оборонно-промислового співробітництва.

У Федеральній службі з військово-технічного співробітництва розповіли про готовність Росії в короткі терміни розглянути заявку Білорусі на придбання зенітних ракетних систем ППО.

Раніше командувач ВПС і військами протиповітряної оборони ЗС Білорусі Ігор Голуб відзначав, що проводиться передконтрактна робота щодо переозброєння дивізіонів ЗРВ, озброєних С-300, на нові комплекси С-400 і «Панцир-С».

Зазначалося, що взаємодія Білорусі та Росії носить динамічний характер і має реальні перспективи для подальшого розвитку.

армія
Фото: © Белновості

Росія готова на прохання Мінська в найкоротший час розглянути можливість поставок до Білорусі систем С-400 і ЗРПК «Панцир-С1», – повідомляє МІА «Росія сьогодні»З посиланням на першого заступника директора ФСВТС Росії Андрія Бойцова.

Бойцов пояснив, що Росія знаходиться в тісній взаємодії з білоруськими партнерами щодо питань в галузі військово-технічного співробітництва.

Росія може в найкоротші терміни розглянути і опрацювати відповідний запит Білорусі, – заявив Бойцов.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *