• Сб. Жов 16th, 2021

Nevo News

Головні новини

Російський вірусолог оцінив заяву американських колег про виявлення нової мутації коронавируса

Відnevo-admin

Жов 4, 2021

Російський вірусолог Олександр Чепурнов оцінив заяву американських вчених про виявлення нової мутації коронавируса SARS-CoV-2.

Доктор біологічних наук, колишній керівник лабораторії особливо небезпечних інфекцій центру «Вектор» вважає, що опублікована в ЗМІ версія є хибною.

Відзначимо, що мова йде про заяву американських вчених про виявлення версії коронавирусной інфекції, що володіє здатністю ще більш стрімко передаватися повітряним шляхом.

Відповідна публікація з’явилася на сторінках видання The New York Times, в якій журналісти посилалися на результати роботи співробітників Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США.

Мікроскоп
Фото: Pixabay

Видання повідомляло, що працівники інституту виявили нову потенційно небезпечну мутацію вірусу.

Російський вчений зазначив, що в опублікованому американським ЗМІ матеріалі допущені деякі висловлювання про вірус і мутаціях, які можуть бути некоректно сприйняті читачами.

Від неправильного сприйняття і неточного перекладу починається припущення про те, що мутації ведуть до такої зміни вірусу, що він починається робитися дрібніше і проникати краще, – цитує РБК коментар Олександра Чепурнова.

Але опублікована версія не відповідає дійсності, так як мутацій, які можуть вплинути на розмір вірусу, бути не може, прокоментував ситуацію вчений.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *