• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Російський політолог відкрив завісу таємниці про особу Світлани Тіхановском

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

Литва і Польща першими включилися в протестні настрої в Білорусі після виборів президента. Після чого до теми підтримки протестуючих приєдналися США і європейські країни.

Кожен політичний гравець тут переслідував свої цілі. Литва вважала, що розгромить дуже небезпечну БелАЕС, отримає можливості проникнення м’якої сили в Білорусь, враховуючи свою литовську ідеологію. Поляки задумалися про повернення собі Гродна, Бреста.

Про це заявив російський політолог Юрій Самонкін, який висловив свою думку про те, як виглядає ситуація навколо Білорусі.

Екс-кандидат в президенти Світлана Тіхановском після виборів покинула Білорусь, її тимчасовим притулком стала Литва.

Тіхановском
Фото: телеграм-канал Світлани Тіхановском

Політолог лояльне ставлення Прибалтики до екс-кандидату в президенти Білорусі пояснив тим, що у Європи є ряд причин для цього.

Як відомо, Тіхановском проходить фігурантом у ряді кримінальних справ. Влада Білорусі включили Тіхановском до переліку осіб, причетних до терористичної діяльності.

Захід вважав, що влада Олександра Лукашенка не витримає натиску і кожен одержить від цього свою вигоду, – розповів Нова Інформ політолог.

Він заявив, що екс-кандидат в президенти Світлана Тіхановском проходила спеціальну підготовку в Європі під контролем західних спецслужб.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *