• Нд. Вер 26th, 2021

Роналду і компанія вибули з Євро-2020: Португалію обіграла збірна Бельгії

Чер 28, 2021

У неділю, 27 червня, в іспанській Севільї відбувся черговий матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Зустрічалися збірні Португалії та Бельгії.

Гра представляла величезний інтерес для вболівальників, адже чинні переможці континентальної першості змагалися з найкращою збірною світу за рейтингом ФІФА.

Перемогу з мінімальним рахунком здобули бельгійські футболісти, повідомляють закордонні ЗМІ.

Кріштіану Роналду

Таким чином, Кріштіану Роналду і його партнери по команді більше не зіграють на Євро-2020.

хід матчу

Єдиний гол був забитий на 42-й хвилині зустрічі. Автором результативної дії став півзахисник збірної Бельгії Торган Азар.

Португальці не відрізниш ні разу. Таким чином, матч завершився з рахунком 1: 0 на користь бельгійців.

Які команди вже пробилися до чвертьфіналу

В 1/4 фіналу збірна Бельгії битиметься з командою Італії, яка 26 червня виграла у збірної Австрії з рахунком 2: 1.

Учасниками чвертьфіналу також встигли стати Чехія і Данія. Перші здобули перемогу над Нідерландами (2: 0), а другі виявилися сильнішими Уельсу (4: 0).

Сьогодні, 28 червня, збірна Франції зіграє зі Швейцарією, а Хорватія – з Іспанією.

Завтра, 29 червня, в рамках 1/8 фіналу Євро-2020 відбудуться два матчі: Англія-Німеччина і Швеція-Україна.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон