• Вт. Вер 21st, 2021

Репетиція фіналу Ліги Чемпіонів: «Манчестер Сіті» і «Челсі» зіграли в рамках чемпіонату Англії

Тра 9, 2021

У суботу, 8 травня, відбувся матч 35-го туру чемпіонату Англії з футболу між клубами «Манчестер Сіті» і «Челсі».

Аналогічно виглядає афіша фіналу Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2020/2021.

«Репетиція» головної гри основного клубного турніру Європи пройшла на стадіоні «Етіхад» в Манчестері, повідомляють інтернет-джерела.

Господарі могли достроково завоювати трофей Англійської Прем’єр-ліги.

стадіон

Однак «Челсі» здобув вольову перемогу з рахунком 2: 1 і відстрочив чемпіонство «Манчестер Сіті».

хід матчу

Рахунок був відкритий в кінці першого тайму. На 44-й хвилині ворота лондонського клубу роздрукував форвард «городян» Рахім Стерлінг.

У доданий час Серхіо Агуеро міг подвоїти перевагу «Манчестер Сіті». Однак футболіст не реалізував пенальті: м’яч відбив воротар «Челсі» Едуард Менді.

У другому таймі «аристократи» взяли ініціативу в свої руки. Спочатку півзахисник Хакім Зіеш зрівняв рахунок. Це сталося на 63-й хвилині матчу.

А в самому кінці поєдинку футболісти «Челсі» вирвали перемогу. Автором переможного голу став захисник Маркос Алонсо.

Підсумковий рахунок – 2: 1 на користь клубу з Лондона. Таким чином, «Манчестер Сіті» поки не оформив чемпіонство в Англії.

На даний момент на рахунку «городян» 80 очок в 35 матчах. Вони впевнено лідирують у турнірній таблиці. Теоретичні шанси обігнати «Сіті» має «Манчестер Юнайтед», який відстає на 13 очок, але має два матчі в запасі.

«Челсі» займає третю сходинку: 64 очка в 35 іграх.

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА

«Манчестер Сіті» має можливість не просто взяти реванш, але і вперше завоювати головний трофей ЛЧ.

Фінал турніру пройде 29 травня в на «Олімпійському стадіоні» в Стамбулі.

Для «городян» це буде перша фінальна гра в Лізі чемпіонів, а для «Челсі» – третя.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон