• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Репер Давид Манукян відповів Крапивиной після скандалу з образами

Відnevo-admin

Чер 9, 2021

Продюсер Нателла Крапівіна розкритикувала виступ Кіркорова і Манукяна на премії телеканалу «Муз-ТВ». Вона зазначила, що «раніше на Кавказі таких розчленовували на шашлики».

Манукян не зміг проігнорувати випад і прокоментував ситуацію з екс-продюсером Лободи в своєму мікроблозі.

Він обурився кількістю негативу. Також Давид зауважив, що це не перший раз, коли Нателла дозволяє собі грубе висловлювання на його адресу. Також він шокований тим, що деякі підтримують слова екс-продюсера Світлани Лободи.

«Моє шоу вам не подобається, а бажання вбити людину ви підтримуєте?» – обурився блогер.

Давид Манукян
Фото: Instagram

Нагадаємо, що Крапівіна обурилася тим, що пара Філіпа Кіркорова і Дави Манукяна з’явилися на червоній доріжці премії Муз-ТВ в образі нареченого і «нареченої».

Незабаром Кіркоров відповів Нателла. Він склав цілий список претензій до продюсера Світлани Лободи. Філіп підкреслив заздрість, загрози в соцмережах, відсутність таланту і толерантності.

Співак також обурився, що номер її підопічної на заході виявився плагіатом. Кіркоров досить прозоро натякнув, що хореографія і костюм Світлани були запозичені у американської співачки Бейонсе. Свої слова він підкріпив скриншотами і розмістив все в своєму Instagram.

Всього через пару годин після того, як Кіркоров розкритикував Нателла Крапівін, вона заявила, що залишає шоу-бізнес і більше не є продюсером Світлани Лободи.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *