• Сб. Лип 24th, 2021

Рекорд Роналду і два автогола: Німеччина обіграла Португалію у видовищному матчі Євро-2020

Чер 20, 2021

У суботу, 20 червня, в рамках групового етапу чемпіонату Європи з футболу воювали збірні Португалії та Німеччини.

Матч, що пройшов вчора на мюнхенському стадіоні «Альянц Арена», поки є найбільш видовищною грою Євро-2020.

В ході поєдинку було забито 6 голів, встановлені рекорд і антирекорд континентальної першості.

Перемогу з рахунком 4: 2 здобули німецькі футболісти, повідомляють інтернет-джерела.

Кріштіану Роналду

хід матчу

Рахунок був відкритий на 15-й хвилині. Відзначився легендарний португальський футболіст Кріштіану Роналду.

На 35-й і 39-й хвилинах забили також гравці збірної Португалії, але в свої ворота.

Авторами автоголів стали захисники Рубен Діаш і Рафаел Геррейро. В результаті збірна Німеччини пішла на перерву, виграючи з рахунком 2: 1.

У другому таймі німці зміцнили перевагу. Півзахисник Кай Хаверц забив гол на 51-й хвилині, а захисник Робін Госенс ​​- на 60-й хвилині.

Через 7 хвилин португальці відіграли один гол за рахунок результативного дії Діогу Жота, однак домогтися більшого гравці не зуміли.

Таким чином, збірна Німеччини здобула перемогу з рахунком 4: 2 і зберегла інтригу в групі F. Лідером квартету є команда Франції (4 очки), далі йдуть збірні Німеччини та Португалії (по 3 очки). Замикає четвірку Угорщина – 1 очко.

рекорди матчу

В рамках гри був встановлений рекорд. Його автором став Кріштіану Роналду: він є єдиним футболістом, якому вдалося забити як мінімум 3 голи в трьох розіграшах континентального кубка.

Крім того, португалець продовжує відрив в рейтингу кращих бомбардирів за всю історію ЄВРО. На рахунку Роналду 12 голів.

При цьому представники збірної Португалії встановили і антирекорд. Саме ця команда стала першою в історії чемпіонату Європи, що забила в свої ворота двічі в ході однієї гри.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон