Спорт

«Реал» і «Манчестер Сіті» виграли матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів

У вівторок, 6 квітня, відбулися перші матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів УЄФА.

Перемоги здобули футболісти іспанського «Реала» і англійського «Манчестер Сіті».

Переможець Ліги Чемпіонів сезону 2018/2019 і діючий чемпіон Англії «Ліверпуль» опинився на межі вильоту з турніру.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ та інтернет-джерела.

стадіон

«Реал Мадрид» проти «Ліверпуля»

Матч між командами з Мадрида і Ліверпуля відбувся в столиці Іспанії на стадіоні «Альфредо ді Стефано».

Гра завершилася з рахунком 3: 1 на користь представників «королівського» клубу.

Дубль оформив форвард «Реала» Вінісіус Жуніор. Він забив голи на 27-й і 65-й хвилинах. Також в складі «вершкових» відзначився півзахисник Марко Асенсио (36-я хвилина).

Автором єдиного гола у виконанні «Ліверпуля» виявився нападник Мохаммед Салах (51-я хвилина).

«Манчестер Сіті» проти «Боруссії Дортмунд»

Гра пройшла в Манчестері на стадіоні «Етіхад». Перемогу здобули господарі з рахунком 2: 1.

Автором першого гола став півзахисник «Манчерстер Сіті» Кевін де Брейне. Він зробив результативну дію на 19-й хвилині матчу.

За шість хвилин до закінчення основного часу гравець «Боруссії» Марко Ройс зрівняв рахунок.

Однак на 90-й хвилині поєдинку перемогу «Манчестер Сіті» приніс півзахисник клубу – Філ Фолден.

Інші матчі чвертьфіналу

Сьогодні, 7 квітня, буде завершений перший етап 1/4 фіналу футбольної Ліги Чемпіонів. Німецька «Баварія» битиметься з французьким «ПСЖ», а португальський «Порту» – з англійським «Челсі».

Нагадаємо, для виходу в півфінал командам необхідно здобути перемогу за сумою двох матчів. Поєдинки у відповідь відбудуться 13 і 14 квітня.