• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Радбез стурбований присутністю угруповань НАТО біля кордонів Білорусі

Відnevo-admin

Сер 18, 2021

Західні сусіди планомірно нарощують військовий потенціал у кордонів Білорусі, модернізують війська і готують їх до бойового застосування.

У Міноборони Білорусі неодноразово вказували, що обстановка навколо Білорусі продовжує залишатися напруженою і складною.

Держсекретар Радбезу Білорусі генерал-лейтенант Олександр Вольфович в середу заявив, що у білоруських рубежів західні сусіди продовжують нарощувати свій потенціал, зростає військова інфраструктура.

Держсекретар Радбезу заявив: «У наших кордонів в рамках проведених операцій НАТО і США вже сьогодні розгорнута угруповання військ».

Вольфович
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

У кордонів Білорусі на постійній основі налічується понад 10 тисяч осіб і більше 500 одиниць важкої військової техніки НАТО і США, – розповів Держсекретар Радбезу Білорусі в інтерв’ю журналу «Національна оборона», про що повідомляє МІА «Росія сьогодні».

Західні сусіди нарощують військовий потенціал у кордонів нашої країни, все це відбувається в умовах загострення політичної і військової обстановки.

Мінськ має відомості, що біля кордонів сили НАТО реалізують п’ять програм, в яких пріоритет віддається американської техніки та озброєння.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *