• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Пєнкін розповів про свої образи на громадянське суспільство

Відnevo-admin

Тра 20, 2021

Популярний в дев’яностих роках співак Сергій Пєнкін розповів, чому він відчуває себе скривдженим суспільством і державою.

Артист задається питанням, чому йому досі не присвоєно звання заслуженого артиста, а також здивований неувагою інформагентств до його пройшов ювілею.

У зв’язку з цим Пєнкін назвав себе недооціненим в Росії.

Згадуючи про те, як ЗМІ проігнорували його ювілей, артист зауважив, що при цьому звучать привітання на адресу менш популярних його колег.

Сергій Пєнкін
Фото: Instagram

Пояснюючи відсутність звання заслуженого артиста, співак звинувачує у всьому бюрократичний апарат, боротися з яким вважає нижче своєї гідності.

Однак свою образу з приводу того, що деякі артисти, які не відпрацювавши як годиться, отримують звання, він приховувати не став.

Я хочу, щоб держава прийняла рішення і дало мені це звання, – заявив Пєнкін в YouTube-шоу «Емпатія Манучо», пояснюючи своє небажання збирати необхідні документи для присвоєння звання.

Говорячи про образи на суспільство, співак згадав про глузуваннях, коли він першим став з’являтися в костюмах зі стразами. Але після нього так стали одягатися багато його колег, однак над ними вже ніхто не знущався.

Згадуючи «Євробачення 1 994», він розповів, як журі не схвалив його кандидатуру і, як він вважає, всьому виною знову його сценічний образ.

Потім з’явилися проблеми з російським телебаченням, його почали звинувачувати, що Пєнкін хоч і російський, але співає «як іноземець».

Коментуючи цей стан справ, Сергій Пєнкін зауважив, що TikTok зробив всіх мавпами, які всього лише повторюють один за одним.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *