Політика

Путін прищепився від коронавируса

Президент Росії Володимир Путін зробив щеплення від коронавирусной інфекції. Відомо, що він пройшов процедуру вакцинації російською вакциною.

Повідомляється, що лідер Російської Федерації анонсував свою вакцинацію напередодні в ході наради з питань, які пов’язані з цією процедурою.

Про це інформують російські телевізійні канали. Раніше Володимир Путін вже заявляв про надійність і ефективність всіх трьох вітчизняних вакцин проти коронавирусной інфекції, яка продовжує поширюватися по всьому світу.

Більш того, він доручив представити до державних нагород розробників лікарських препаратів, які допомагають виробити колективний імунітет.

Путін
Фото: прес-служба президента Росії

Після зробленого Путіним оголошення в Кремлі уточнили, що вакцинація президента не стане публічним заходом. Назва вакцини також залишається невідомим. Причиною є те, що всі російські препарати вже продемонстрували свою безпеку і ефективність в боротьбі з коронавірусів.

Стало відомо, чому Путін не пройшов процедуру вакцинації від COVID-19 раніше. Причиною є те, що він слід графіком. Адже до цього у нього була запланована щеплення від грипу і пневмокока.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button