• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Принц Гаррі виправдався перед батьком за скандальне інтерв’ю

Відnevo-admin

Бер 17, 2021

Що залишився без зв’язку з батьком після скандального інтерв’ю, принц Гаррі спробував виправдатися за свої слова, сказані в інтерв’ю Опрі Уїнфрі.

Стає очевидним, що наслідки сказаного ще попереду. Тепер стало відомо, чому принц Гаррі був змушений саме написати батькові.

За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, які посилаються на королівського журналіста, герцог Сассекському відправив послання батькові до виходу інтерв’ю в ефір. Справа в тому, що принц Чарльз деякий час не відповідає на телефонні дзвінки свого сина.

Гаррі спробував порозумітися з батьком і назвати причини подібних одкровень.

принц Гаррі
Фото: скріншот

ЗМІ посилаються на статтю Кеті Нікол в Vanity Fair, в якій пояснюється вчинок принца Гаррі: «Гаррі писав по електронній пошті своєму батькові, щоб виправдатися, чому він і Меган дали це інтерв’ю. Чарльз, за ​​словами його друга, був «в стані відчаю».

В інтерв’ю Опрі Уїнфрі Гаррі зізнався, що батько фінансово не допомагає йому з початку 2020 року. А на дзвінки сина принц Чарльз не відповідав ще з тих пір, як пара вирішила покинути королівську сім’ю.

Але виявилося, що все це стало наслідком поведінки в Гаррі. Британська “The Daily Telegraph” пише, що принц Чарльз перестав відповідати на дзвінки свого сина після того як той почав зловживати його фінансовою підтримкою.

Принц Уельський фінансував весілля сина і покривав більшість витрат на його проживання. Журналісти відкрито пишуть, що Гаррі звертався зі своїм батьком як з «банкоматом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *