Шоу-бізнес

Принц Гаррі влаштувався на другу роботу

Принц Гаррі влаштувався на роботу в стартап BetterUp. Однак варто зазначити, що це не єдина зайнятість онука королеви Єлизавети II.

У зарубіжних засобах масової інформації з’явилися повідомлення про те, що чоловік призначений на ще одну посаду. Незабаром принц почне боротьбу з дезінформацією в пресі.

Після того як принц Гаррі і його кохана Меган Маркл склали з себе обов’язки монаршої родини, він став членом комісії з боротьби з дезінформацією в американському Інституті Аспена. Відповідна інформація з’явилася на офіційному сайті установи.

Повідомляється, що найближчим часом комісія почне займатися аналізом американських ЗМІ і різних сфер суспільного життя в Сполучених Штатах. Буде ретельне вивчення. Після цього комісія виступить з рекомендаціями по боротьбі з поширенням неправдивої інформації про вибори і вакцинах від коронавирусной інфекції.

принц Гаррі
Фото: Instagram

Принц Гаррі в бесіді з журналістами зазначив, що вважає боротьбу з недостовірною інформацією дуже важливою і радий взяти участь в ній.

Відомо, що в комісію увійшли 15 осіб, серед яких шахіст Гаррі Каспаров.

Нагадаємо, що принц Гаррі разом з дружиною оголосив про відмову від королівських повноважень і відхід з монаршої родини ще в минулому році. Спочатку пара переїхала до Канади, а пізніше в Сполучені Штати. Зараз пара знаходиться в очікуванні другої дитини.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button