Шоу-бізнес

Принц Гаррі і Меган Маркл спродюсували свій перший серіал

6 квітня стрімінговий сервіс Netflix повідомив про перший серіалі, творцями якого є принц Гаррі і Меган Маркл.

Відомо, що першою кінематографічної роботою герцогів Сассекському для Netflix стане документальний серіал з інтригуючою назвою «Серце непереможених».

Відеосервіс Netflix поширив інформацію про документальному серіалі, розробленому Archewell. Це громадська організація, заснована принцом Гаррі і його дружиною.

Повідомляється, що фільм буде присвячений Ігор непереможених – міжнародним мультидисциплінарним змагань для колишніх військовослужбовців, які перенесли травми і каліцтва під час виконання військових обов’язків і участі в збройних конфліктах.

кінокамера
Фото: Pixabay

До слова, самі ігри також були засновані принцом Гаррі ще в 2014 році.

«Серце непереможених» – це багатосерійний документальний проект. У ньому буде розказано про учасників спортивних змагань.

Основою сюжету стане життя спортсменів та організаторів заходу, а також підготовка до змагань.

Також варто відзначити, що «Ігри непереможених» пройдуть в Гаазі в 2022 році.

Над виробництвом працює креативний відділ Archewell спільно з режисером Орландо фон Айзіндель і продюсером Джоан Натасегара.

Нагадаємо, що з 1 квітня минулого року Гаррі і Меган офіційно відмовилися від виконання обов’язків членів британської королівської сім’ї і були позбавлені всіх титулів.

Після цього вони переїхали в США і стали активно співпрацювати з Netflix і Spotify, завдяки чому тепер не потребують фінансової підтримки від королівської сім’ї.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button