• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

“Прийшов час”. Тіхановском зробила заяву, заради якого працювала 7 місяців

Відnevo-admin

Бер 18, 2021

У середу, 17 березня, колишній кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановском анонсувала важливу заяву.

«Я сім місяців працювала, щоб зробити цю заяву», – поінформувала політик. І воно, як і було заявлено, було зроблено сьогодні, 18 березня.

У форматі відеозвернення Світлана Тіхановском оголосила про готовність організувати переговори щодо виходу Білорусі з кризи за міжнародної підтримки.

Що пропонує Тіхановском

З цією метою вона оголосила загальнонаціональний голосування за початок таких переговорів, запропонувавши білорусам скористатися платформою «Голос».

Тіхановском
Фото: скріншот

Як говориться в телеграм-каналі Тіхановском, цьому майданчику довіряють Євросоюз, США, ОБСЄ та інші.

Згідно з озвученою інформацією, масштабне голосування вирішить кілька завдань.

Зокрема, покаже світу, що в Білорусі «політична криза посилюється і вимагає термінового врегулювання». Відповідно, зросте і міжнародний тиск.

Також голосування «поверне білорусам почуття єдності, більшості, сили і переваги на вулицях».

Крім того, впевнена Тіхановском, захід допоможе зупинити громадянський конфлікт і покаже, що переговори – єдиний розв’язок кризи мирним шляхом.

порятунок Білорусі

Політик заявляє, що голоси білорусів дозволять залучити міжнародну допомогу і домогтися більш рішучих дій з боку ООН і ОБСЄ.

Голоси білорусів – це конкретний сигнал для міжнародних партнерів до дії, – повідомила Тіхановском.

На її думку, переговорні групи зможуть виробити сценарії порятунку Білорусі від громадянської війни, яку білорусам оголосив Лукашенко, задіявши армію до придушення протестів напередодні 25 березня.

Світлана Тіхановском запевняє, що глава держави втратив підтримку народу і втрачає її серед своїх прихильників, в тому числі серед силовиків.

Сім місяців я працювала з іноземними політиками і організаціями, заручилася підтримкою, якої у Білорусі не було за всі 26 років, зібрала потужну професійну команду. Прийшов час скористатися цією допомогою, – резюмувала політик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *