• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Протасевич розповів про погрози Степана Путіло

Відnevo-admin

Чер 15, 2021

Роман Протасевич під час спілкування з журналістами після брифінгу МЗС розповів про погрози колишнім співробітникам опозиційних Telegram-каналів і скаргах до контролюючих органів Польщі через невиплачених зарплат.

Протасевич розповів, що один з колишніх співробітників опозиційного Telegram-каналу Крістіан Шинкевич втік з проекту і поїхав до Латинської Америки з Польщі.

У проекті він більше залишатися не міг – почалися якісь розборки.

У чому саме звинуватили Шинкевич, Протасевич не знає, але думає, що це було щось серйозне, тому що в іншому випадку він не став би бігти так далеко.

Протасевич розповів про погрози Степана Путіло
Фото: скріншот

Протасевич вважає, що для Крістіана найбезпечніше місце зараз в Білорусі.

У рідній країні йому не загрожує кримінальна відповідальність.

Опозиціонер також розповів, що Степан Путіло – головний редактор проекту і його колишній колега також не відрізнявся дипломатичністю.

Він погрожував навіть своїм знайомим. Мовляв, не повернеш майку або будеш на мене далі “варнякати”, мої хлопці зустрінуть тебе в твоєму Вільнюсі в провулку. Я можу назвати імена, але не думаю, що в даній ситуації це доречно, – сказав опозиціонер в ефірі ОНТ.

Були в проекті і проблеми з зарплатами. Одна з колишніх співробітниць подала скаргу, так як їй три місяці не виплачували зарплату. Хода у цієї справи не було, натякнув опозиціонер.

Світлана Протас Автор: Світлана Протас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *