• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

Протасевич розповів про чвари через гроші в білоруській опозиції

Відnevo-admin

Лип 22, 2021

Роман Протасевич дав інтерв’ю литовському виданню Vakaro zinios і розповів про чвари через гроші в білоруській опозиції.

Протасевич каже, що внутрішня боротьба в опозиції почалася, коли стало ясно, що протести видихнули й президента Білорусі Олександра Лукашенка не вдасться повалити наявними засобами.

За словами Протасевича, в опозиції почалися крадіжки ідей і боротьба за гроші фондів.

Протасевич вважає, що зараз опозиція бореться за гроші, а не за зміни в Білорусі.

Роман Протасевич
Фото: скріншот

Тим самим фактично вбиває сама себе, – заявив він в інтерв’ю Вечірні новини.

Також Протасевич висловився про санкції. Він розповів, що коли працював в штабі, радник Світлани Тіхановском Франак Вечерко дав вказівку відновити протести в Білорусі за всяку ціну.

За його словами, якщо світ не побачить жорстоко придушуються мітинги протесту, санкції будуть зняті, – процитував Протасевич радника Тіхановском.

Санкції, на думку Протасевича, не тільки погіршують економічне становище Білорусі, але і сприяють інтеграції з Росією, але Захід цього не розуміє або не хоче розуміти.

Він зазначив, що Литва вносить вагомий вклад в цей процес – під час перебування у Вільнюсі Тіхановском риторика Литви стала набагато більш агресивною.

Кому це корисно, я не можу сказати, але думаю, що за всім цим стоять гроші і гонитва за особистою вигодою, – резюмував Протасевич.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *