• Сб. Лип 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Протасевич двома словами дав характеристику Тіхановском

Відnevo-admin

Чер 15, 2021

У понеділок, 14 червня, з журналістами поспілкувався затриманий 23 травня в Мінську опозиційний блогер і журналіст Роман Протасевич.

Це сталося в Національному прес-центрі, де МЗС Білорусі провів брифінг.

Серед інших тем Роман Протасевич повідомив представникам ЗМІ деякі подробиці про діяльність колишнього кандидата в президенти Білорусі Світлани Тіхановском, – інформує Телеканал СТВ.

Зокрема, він зазначив, що про Тіхановском практично нічого поганого сказати не може.

Протасевич
Фото: скріншот

Знаєте, я б описав її, напевно, словосполученням «святая невинність», – так охарактеризував він лідера білоруської опозиції.

І додав: таке визначення він дає на тлі оточуючих Тіхановском людей – професійних політиків, які живуть і заробляють на цьому.

Разом з тим Протасевич зазначив, що Тіхановском як політик за минулий час змінилася: у багатьох аспектах «підросла», наприклад, в плані мови, виступів та ін.

Однак все це на тлі нетривалих за великим рахунком зустрічей білоруски з лідерами зарубіжних країн, які, як сказав Роман Протасевич, в основному є короткими візитами ввічливості в кілька хвилин.

Насправді, багато ці візити – це просто візити ввічливості, там не йде будь-яких серйозних обговорень, просто обмін люб’язностями, – розповів молодий чоловік.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *