• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

Проклова заявила, що розповіла про домагання зовсім не заради грошей

Відnevo-admin

Чер 17, 2021

Заява 67-річної актриси Олени Проклова про пережиті в юності сексуальних домаганнях відомого артиста досі обговорюють в Мережі.

Артистку розкритикували багато, і багато підтримали на словах. Але продовжує витати слух, що відверту заяву принесло їй великі гроші.

Крапку в цих міркуваннях вирішила поставити сама Олена Проклова.

Так, після виходу в ефір шоу Лєри Кудрявцевої «Секрет на мільйон» виникла думка, що сказане прозвучало для залучення уваги або заради заробітку.

Олена Проклова
Фото: скріншот

Найчастіше артистку критикували за те, що за відверте зізнання вона отримала один мільйон рублів, за допомогою якого погасила борги по кредитах.

Популярність Олени Проклова як артистки ніхто вже не брав до уваги, називаючи її славу подією минулих років.

Але, як виявилося, визнання було зроблено зовсім не заради наживи. Олена Ігорівна заявила, що вона досить заробляє і при цьому забезпечує не тільки себе, але і молодшу дочку.

Мені вистачає на те, щоб і в Сочі будинок будувати, і інший будинок в Підмосков’ї містити, і дочки допомагати вчитися, – цитує видання «7 днів» слова Проклової.

Що стосується отриманих грошей, то артистка зізналася: всі гроші вона перевела в фонд допомоги талановитих дітей-сиріт «Ти супер!».

Це підтверджує і відповідний сертифікат.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *