• Вт. Чер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Продюсер Лободи розірвала контракт після скандалу з Кіркоровим

Відnevo-admin

Чер 9, 2021

Продюсер Нателла Крапівіна заявила про припинення роботи зі співачкою Світланою Лободою. Про це вона повідомила в своєму Instagram.

Крапівіна написала в своїй публікації, що більше не хоче мати нічого спільного з російським шоу-бізнесом. Відзначимо, що вона співпрацювала з Лободою більше десяти років.

Знаменитість вирішила не пояснювати подробиці свого рішення. Передплатники її мікроблога почали висувати свої версії.

Такого розвитку подій, схоже, не очікував ніхто. У коментарях Нателла підтримали Ксенія Собчак і Сергій Мінаєв, які написали теплі слова на адресу продюсера.

Світлана Лобода і Нателла Крапівіна
Фото: Instagram

Відзначимо, що всього за пару годин до заяви Крапивиной її розкритикував Філіп Кіркоров у своєму мікроблозі.

Нагадаємо, після музичної премії «Муз-ТВ 2021» Крапівіна назвала присутніх на церемонії «цирком виродків», при цьому вона підкреслила, що тільки її підопічна виступила гідно.

Також вона запропонувала розчленувати на шашлики Філіпа Кіркорова і Давида Манукяна, які приїхали на церемонію разом і створювали видимість пари.

Кіркоров образився і відповів продюсеру. Він заявив, що не допускає будь-які форми дискримінації. Кіркоров склав цілий список претензій до продюсера Світлани Лободи. Співак підкреслив заздрість, загрози в соцмережах, відсутність таланту і толерантності. Також музикант викрив продюсера і її підопічну в плагіаті і підкріпив все скриншотами.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *