Спорт

Президент НОК Віктор Лукашенко висловився про білорусів, які планують виступити на ОІ в Токіо

Сьогодні, 22 березня 2021 року виповнилося 30 років з дня заснування Національного олімпійського комітету Білорусі.

На честь цієї події в мінському спортивно-розважальному комплексі Falcon Club Arena пройшла презентація екіпіровки для національної команди на Олімпійські ігри в Токіо.

В якості почесних гостей на заході були присутні відомі білоруські спортсмени, керівники спортивної індустрії, артисти, журналісти та ін.

Глава НОК Віктор Лукашенко привітав усіх гостей з ювілеєм організації і зазначив, що за цей час Білорусь досягла істотних результатів на міжнародній спортивній арені, – інформує прес-служба Національного олімпійського комітету.

Лукашенко
Фото: NOK Білорусі

Про результати і нових проектах

За його словами, найвищих олімпійських вершин білорусам дозволяють досягати «якісна інфраструктура, професіоналізм тренерів і величезний потенціал спортсменів».

Віктор Лукашенко підкреслив, що НОК готовий для нових ініціатив і проектів та плідної роботи по зміцненню олімпійського руху.

Ми висловлюємо зацікавленість в організації великих спортивних форумів під егідою міжнародних федерацій, які є справжнім святом для нашого народу, – сказав глава НОК.

Про спортсменів, які готуються до ОІ

Також він подякував від імені організації ветеранів спорту, зазначивши, що залишене ними багату спадщину дозволяє нинішньому поколінню атлетів прогресувати і показувати високі результати.

Упевнений, гідним і найкращим подарунком на рік 30-річного ювілею НОК Білорусі стане успішний виступ наших спортсменів на Іграх XXXII Олімпіади в Токіо і зимових Іграх в Пекіні, – заявив Віктор Лукашенко.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button