• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Президент Латвії назвав Білорусь безпечною країною

Відnevo-admin

Сер 13, 2021

Президент Латвії Егілс Левітс назвав Білорусь безпечною країною.

І порекомендував мігрантам просити притулку в Білорусі.

Відповідну заяву було зроблено президентом Латвії на прес-конференції 13 серпня.

За словами Левітса, Білорусь – безпечна країна, яка не ущемляє права мігрантів, тому вони можуть попросити там притулку.

Егільс Левіц
Фото: прес-служба президента Латвії

З точки зору прав людини ті, хто приїжджає в безпечне держава – а Білорусь є безпечною країною, яка не обмежує людей, які прибувають з третіх країн, – можуть просити притулку у Білорусі, – цитує президента Латвії МІА «Росія сьогодні».

Нагадаємо, 10 серпня уряд Латвії оголосив про введення режиму надзвичайної ситуації на кордоні з Білоруссю через наплив нелегальних мігрантів.

Тепер Держслужбі прикордонної охорони Латвії дозволено застосування спецзасобів фізичної сили для видворення мігрантів. А напередодні стало відомо, що поліція Латвії направила на кордон з Білоруссю понад 70 співробітників батальйону спеціального призначення.

Слід зазначити, що кілька років тому Латвія вирішила побудувати на кордоні з Білоруссю 135-кілометрову загородження за 27,6 мільйона євро.

Будівництво планувалося закінчити в цьому році, але процес застопорився. Минулого тижня глава уряду Крішьяніс Каріньш заявив про плани прискорити будівництво.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *