• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Прем’єр-міністр Вірменії ініціює референдум по новій Конституції

Відnevo-admin

Бер 2, 2021

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян виступив з ініціативою про проведення референдуму щодо нової Конституції держави.

Захід він пропонує організувати в жовтні 2021 року. Про це глава уряду закавказької країни повідомив під час мітингу своїх прихильників, який відбувся на площі Республіки в Єревані.

Пашинян звернув увагу на необхідність працювати над питанням проведення загальнонародного референдуму, за результатами якого буде прийнято нову або реформована існуюча Конституція.

Допускаю можливість переходу до напівпрезидентської форми правління (В даний час в Вірменії парламентська форма правління, – Ред.), – цитує політика МІА «Росія сьогодні».

Пашинян
Фото: Вікіпедія

На думку прем’єр-міністра, це здійснювати слід разом з президентом, парламентом і політичними партіями країни.

Що ще пропонує Пашинян

Також глава уряду поінформував, що готовий провести позачергові вибори в парламент, якщо політичні партії погодяться з необхідністю консультацій з даного питання.

Нікол Пашинян переконаний: саме голосування покаже, чого насправді бажає вірменський народ.

З цієї причини він і хоче провести референдум, надавши жителям країни висловити таким чином свою думку.

Я хочу бути впевнений, що ви нас прощаєте, і я кидаю виклик парламентської опозиції, давайте підемо на позачергові парламентські вибори, – заявив прем’єр-міністр.

військові

На мітингу керівник уряду нагадав, що сподівається на позитивне рішення Президента Армена Саркісяна про відставку начальника Генштабу ВС Оніка Гаспарян, необхідної Пашіняном в «інтересах народу і стабільності».

Потрібно сказати, що командування Збройних сил і начальник Генерального штабу поки не припинили «червоної лінії». Сподіваюся, що і вона не перейшла, – додав прем’єр.

За що прем’єр вибачився

Він попросив у жителів країни вибачення за допущені ним помилки і пообіцяв, що витягне з них уроки.

Одночасно з цим Нікол Пашинян заявив про своє головне досягнення в якості глави уряду – встановлення влади народу.

Тільки народ повинен вирішувати, хто буде при владі. Влада хочуть відібрати у народу, і ми заявляємо, що не дозволимо цього, – підкреслив прем’єр-міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *