• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Представлений портативний прилад для визначення COVID-19. Точний результат гарантований за півгодини

Відnevo-admin

Тра 18, 2021

Американські вчені Іллінойсського університету в Урбан-Шампейн представили портативну розробку для визначення коронавируса COVID-19.

Від традиційних тестів система відрізняється зручністю використання, а також швидкістю – протягом півгодини гарантований точний результат.

Інфікування коронавірусів прилад визначає з аналізу слини. Для цього потрібно не більше 30 хвилин.

Експерти стверджують, що тест-система реагує на коронавірус, навіть якщо в 1-мікролітровой краплі рідини міститься всього одна вірусна частка.

Тест COVID-19
Фото: Pixabay

Новинка оцінюється в 78 доларів. Вартість витратних матеріалів для проведення одного тесту не перевищить 6-7 доларів.

Розробка дозволяє виключити ланцюжок складних маніпуляцій для визначення COVID-19 в організмі людини, при цьому гарантує максимально точний результат.

Апарат тестували на 104 зразках. За підсумками система виявила 28 з 30 позитивних зразків слини, а також 73 з 74 негативних.

Також відомо, що прилад реагує на присутність коронавируса і в тому випадку, якщо в слині знаходяться патогени інших вірусів.

Тим часом в Росії на стадії доклінічних випробувань знаходиться шкірна тест-система на коронавірус. Її називають ідеальним варіантом для отримання аналізу у дітей, тому що буде виключений забір крові з вени.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *