• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

«Потрібні сучасні засоби, озброєння». Лукашенко виступив з важливою заявою

Відnevo-admin

Сер 30, 2021

Під час зустрічі з послом Таджикистану в Білорусі Махмадшаріфом Хакдодом Олександр Лукашенко торкнувся теми Афганістану.

За його словами, зараз на афгано-таджицькому кордоні дуже складна ситуація.

Все це лягло і на плечі жителів Таджикистану, – наводить слова глави держави його прес-служба.

Зрозуміло, що людей – захистити кордон – у вас достатньо. Потрібні сучасні засоби, озброєння, – зазначив білоруський лідер.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Він додав, що під час телефонних розмов, в тому числі з Президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном, розглядалася тема вироблення консолідованої позиції ОДКБ і ШОС по ситуації з Афганістаном.

Все це ми поклали на плечі Емомалі Шаріповіч під час зустрічі в Душанбе в середині вересня, – заявив Олександр Лукашенко.

І додав, що Таджикистан володіє більшою інформацією, ніж є у інших сусідніх з Афганістаном країн. І навіть більшою, ніж у працюючих в Афганістані США.

Президент Білорусі звернув увагу на той факт, що його таджицький колега практично десятиліттями попереджав про те, що в Афганістані ситуація розвивається надзвичайно небезпечно.

Ми так це все слухали, розуміли (в світі всюди непросто) і як рядова подія, напевно, сприймали. І наскільки він мав рацію, – додав Олександр Лукашенко.

Він зазначив, що на цю тему також спілкувався з Володимиром Путіним і планує поговорити з Президентом Узбекистану Шавкатом Мірзіёевим.

І всі погодилися з моєю пропозицією провести консультації з лінії ОДКБ – ШОС, – резюмував Олександр Лукашенко.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *