Політика

Понад 612 000 білорусів проголосували на «Голосі» – YouTube-марафон

На популярному відеосервісі YouTube запущений марафон, присвячений голосуванню за вихід Білорусі з кризи шляхом переговорів.

Під час заходу була озвучена цифра, скільки вже жителів країни підтримали ініціативу Світлани Тіхановском.

До речі, в YouTube-марафоні брала участь і сама екс-кандидат в президенти Білорусі, а також представники її офісу і платформи «Голос», політики, журналісти, активісти та ін.

За інформацією, що прозвучала на заході, вже більш 612 500 білорусів проголосували за необхідність переговорів.

Тіхановском
Фото: скріншот

Відзначимо, що трохи пізніше в телеграм-каналі Тіхановском було заявлено про більш 620 000 тих, хто проголосував за три дні.

Навіщо потрібно це голосування

Раніше політик заявила, що голосування дозволить провести переговори «з тими представниками режиму, які готові думати про майбутнє і приймати зрілі рішення, а не затягувати кризу до повної катастрофи».

Вона повідомляла, що заради цієї ініціативи – голосування про переговори – працювала останні сім місяців.

Сьогодні, 21 березня, згідно з текстом в телеграм-каналі, Тіхановском заявила, що всього за три дні «білоруси повернули собі почуття єдності і більшості».

Вона також повідомила, що голосування підтримали не тільки демократичні сили республіки, а й ОБСЄ, МЗС різних країн, місія США в ОБСЄ, Європарламент і ін.

Додамо, що провладні телеграм-канали та ЗМІ відзначають явну штучну накрутку голосів на платформі за рахунок «хто проголосував» спамерських пошукових роботів.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button