• Нд. Лип 25th, 2021

Помер легендарний білорус, багаторазовий чемпіон світу

Чер 12, 2021

На 59-му році житті не стало прославленого білоруського і радянського спортсмена Ігоря Железовского.

Багаторазовий чемпіон світу з ковзанярського спорту, призер Олімпійських ігор вважався найкращим спринтером на планеті в кінці 80-х – початку 90-х років минулого століття.

Парадокс в тому, що найсильніший у світі ковзаняр так і не зумів взяти золото Олімпіади, через що його називали ще й одним з найбільш невдалих спортсменів.

Однак він завоював бронзову медаль на Олімпіаді в Калгарі (1988) і срібну на Олімпійських іграх Ліллехаммері (1994) на дистанції 1 000 метрів.

спортсмен

Крім того, уродженець Орші встановив рекорд – шість разів вигравав чемпіонати світу в спринтерському багатоборстві.

Білорус багаторазово вигравав чемпіонати СРСР, ставав переможцем етапів Кубка світу та володарем Кубка світу.

На рахунку легендарного білоруського спортсмена чотири світові рекорди в різних дисциплінах.

Про смерть Ігоря Железовского повідомила на своїй сторінці в одній із соціальних мереж прес-служба Союзу ковзанярів Росії.

Союз ковзанярів Росії висловлює глибокі співчуття родині, близьким Ігоря Миколайовича. Сумуємо разом з вами, – йдеться в повідомленні організації.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик