В світі

Після звинувачень Меган Маркл королева Великобританії призначить відповідального за підтримку національних та ЛГБТ-меншин

Після звинувачень Меган Маркл на адресу королівської сім’ї в расизмі королева Єлизавета II прийняла ряд важливих рішень.

Очевидно, що слова про турботу в Букінгемському палаці з приводу кольору шкіри первістка принца Гаррі і Маркл королівська сім’я не змогла залишити без уваги.

Нагадаємо, що в бесіді з Опрою Вінфрі американська актриса звинуватила британських монархів в расизмі, все через те, що родичі висловлювали занепокоєння з приводу кольору шкіри майбутньої дитини Маркл і принца Гаррі.

Виправити цю ситуацію, згідно з прийнятим у палаці рішенням, повинен відповідальний за підтримку національних та ЛГБТ-меншин.

Букінгемський палац
Фото: скріншот

Як повідомляють зарубіжні ЗМІ з посиланням на джерела, близькі до королівської сім’ї, до деяких проблем в палаці ставляться дуже серйозно.

Але, не дивлячись на те що для вирішення ситуації були розроблені спеціальні процедури і програми, бажаного прогресу досягти владі не вдалося.

За словами джерела, «необхідно зробити ще більше».

Ми не боїмося шукати нові підходи до цієї проблеми. Робота над нею ведеться вже деякий час при повній підтримці королівської сім’ї », – цитує слова свого джерела Mail On Sunday.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button