• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Після відпочинку на Мальдівах Волочкова розлучилася з новим кавалером

Відnevo-admin

Тра 18, 2021

Не встигла ще публіка звикнути до того, що Анастасія Волочкова відкрито представила всьому світу обличчя свого коханого, як раптово прозвучало нове повідомлення.

Спільний відпочинок пари на Мальдівах для колишньої балерини раптом завершився розлукою з коханим на ім’я Олег.

Анастасія Волочкова звикла подовгу приховувати обличчя своїх чоловіків. Про зміни в особистому житті вона частіше повідомляє натяками, подарунками або букетами.

Так було і з останнім коханим Волочкової, якого вона приховувала від громадськості більш 9 місяців.

Анастасія Волочкова
Фото: скріншот

Після того як вийшло її інтерв’ю під назвою «Сповідь», на кадрах якого вона з’явилася разом з чоловіком на ім’я Олег, виявилося, що йому нелегко даються відносини зі знаменитістю і живе він з нею як на вулкані.

Тим часом танцівниця публікувала в Мережі щасливі фото на пляжі і романтичної вечері. Але буквально перед від’їздом в її акаунті з’явилася дивна публікація.

Один з моїх недоліків – це той факт, що найчастіше я поспішаю бачити в чоловікові ті якості, якими він не володіє, на жаль … Доводиться ці якості «малювати». А коли відкриваються очі і розумієш, що ці фарби й пензлі тільки в твоїх руках, гірше не стає. Просто відбувається чергова переоцінка цінностей, – написала явно чимось засмучена Анастасія.

Передплатники моментально зробили висновок, що мова йде про розлуку з чоловіком.

Примітно, що на цей раз обійшлося без різких висловлювань на адресу танцівниці, навпаки, користувачі щиро співчували чергового розчарування зірки.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *